ez-sep-2

Piepildieties ar dabas enerģiju

“Ezerlejas” – tā ir vieta, kas bagāta ar vēsturi un enerģiju. Aizraujošs zemes reljefs, zaļi lauku plašumi, tīrs gaiss un nakts ugunskuri… tas viss dos iedvesmu un jaunus spēkus ikvienam, kurš vēlas izbaudīt neskartu dabu un veselīgu atpūtu.

Atbrauciet atpūsties


Pie mums jūs varat atpūsties no ikdienas kņadas, pavadīt laiku dabā un baudīt Vidzemes dabas harmoniju. Atbrauciet pie mums uz stundu vai nedēļu, būsim priecīgi redzēt jūs.

Nomājot mājiņu, vietu teltij vai vietu auto novietošanai, jūs papildus varat nomāt grilu (5,50 eiro), kā arī brīvi lietot nojumes un soliņus kopā ar krēsliem. Ir pieejama pirts un zoodārza apmeklēšana.

Sauļojieties un peldieties


Ja paveiksies ar laika apstākļiem – izbaudiet saules vannas ekoloģiski tīrajā Latvijas novadā. Vidzemes īpatnība – lielo rūpniecisko uzņēmumu neesamība, pateicoties tam, ozonslānis virs šīs valsts daļas saglabājas labā stāvoklī, un saules radiācija atrodas veselam iedegumam pieļaujamajās robežās.

Ūdens mūsu dīķos nesatur kaitīgās baktērijas un piesārņojošās ķīmiskās vielas. Mēs regulāri veicam ūdens mērījumus un analīzes ūdenskrātuvēs, rūpējoties par jūsu komfortu un veselību.

Ceļojiet ar velosipēdiem


Vai ceļojat ar saviem velosipēdiem? Tad jums tiek atklāta iespēja pavizināties pa jauno Vidzemes novada velosipēdu maršrutu, 40 kilometru garumā. Maršrutu var uzsākt no kempinga un atgriezties atpakaļ pa apli.

Jūs gaida reljefa apvidus, braukšana caur Cērtenes augstieni, tiltu pāri “Ruņģupi”, avoti “Kapusili un Vecsautiņi” un daudzas citas vēsturiskās un interesantās vietas. Lasīt vairāk

Apmeklējiet zoodārzu


Mūsu kempinga rozīnīte – sava zoodārza esamība ar lielu dažādu putnu un zvēru sugu skaitu. Mēs regulāri papildinām dzīvnieku sugas. Atbrauciet un pabarojiet zaķus, briežus, stirnas, bebrus un citus zīdītājus.

Tiem, kuri grib atbalstīt zoodārza attīstību, ir pieejamas sponsora paketes, kuras dod dažādas privilēģijas nākamai mājiņu nomai. Kļūstiet par Ezerlejas sponsoru.

Somu pirts


Teritorijā atrodas divas pirtis pēc somu tehnoloģijas. Viena no pirtīm ļauj rīkot pasākumus līdz 12 cilvēkiem, tāpēc jūs varat ne tikai gūt jaunus spēkus un veselību, bet arī jautri pavadīt laiku ar draugiem, ģimeni un kolēģiem.

Katrai pirtij ir sava izeja uz dīķi, kas ļauj pieņemt kontrasta procedūras, mijot tvaika augstās temperatūras ar atspirdzinošu, pavēsu un tīru ūdeni. Ir pirtsslotas, cepurītes un ēteriskās eļļas.

Atpūtieties ar tvaiku


Jūs varat apmeklēt pirti, iepriekš rezervējot to. Pirts apmeklēšanas un nomas cenā ietilpst karstā duša. Dušu var apmeklēt atsevišķi no pirts.

Pirts rezervēšana (min. 3 stundas) 50 eiro
Pirts rezervēšana (4 stundas) 65 eiro
Pirts rezervēšana (vairāk par 4 stundām) Individuālā cena

Makšķerēšana


Mūsu teritorijā ir 4 lieliskie dīķi, kuros mēs audzējam dažādas zivju sugas. Mēs piepildām ūdenskrātuves ar jaunām zivju sugām katru gadu, kā arī veicam ūdens mikrobioma analīzes un rūpējāmies par ūdenskrātuvju ekoloģiskumu. 

Mūsu dīķi ir karpu, savvaļas karpu, līdaku, asaru un citu sugu dzīvesvieta (jūs varat redzēt uzskaitījumu tabulā ar izcenojumiem).

Izcenojumi un nosacījumi


Sporta makšķerēšana visai ģimenei – iespēja makšķerēt un atlaist atpakaļ uz ūdenskrātuvi (uzreiz pēc nozvejas). Parastā makšķerēšana – zveja no krasta vai laivas. Makšķerēt var ar savām vai nomātām makšķerēm. Var izmantot savu laivu.

Makšķeres noma 11 eiro / stundā
Zveja (sporta) 11 eiro / stundā
Piebarošana 2,00 eiro/kg
Nozvejas cenas:
Karpa 5,50 eiro/kg
Karūsa 1,50 eiro/kg
Līnis 5,50 eiro/kg
Sams 9,50 eiro/kg
Store 11,00 eiro/kg
Forele 9,00 eiro/kg
Vēži 16,00 eiro/kg

Rīkojiet korporatīvu Ezerlejās


Kvalitatīvā un korporatīvā atpūta jūsu uzņēmuma darbiniekiem var būt par sākumpunktu visa darba kolektīva efektivitātes celšanai. Ezerlejas – tieši tā vieta, kas piepilda cilvēkus ar jauno enerģiju.

Mēs piedāvājam nomāt visu kempinga teritoriju vai tās atsevišķās daļas, kur jūs varat rīkot savu korporatīvo pasākumu, aktīvās spēles darbiniekiem, retrītus un svinības. 

ez-sep-2

Laipni lūdzam zoodārzā

Mēs radījām īpašu vietu labvēlīgai dažādu dzīvnieku sugu uzturēšanai, tai skaitā tos, kuri palika ārpus savas dabiskās dzīves vietas. Mēs palīdzam dzīvniekiem, kuri nokļuva nelaimē dabisko cēloņu dēļ savvaļas dabā un pieņemam mājdzīvniekus, būdami kā patversme.

Līdz ar to sugu skaits zoodārzā pastāvīgi tiek piepildināts un apmeklētāji var atbraukt pie mums katru gadu, lai redzētu jaunus veidus un sugas.

Brīži, kurus jūs iegaumēsiet…

Mūsu Zoodārzs – tā ir vesela ekosistēma, kur sugas tā vai citādi mijiedarbojas viens ar otru. Mēs vienmēr rūpējamies par mūsu lolojumu veselību, tāpēc visas sugas ir sapotētas, veselas un drošas cilvēkiem.

Apmeklētāji var redzēt dažādus vietējos putnus un dzīvniekus. Miniatūru kāzu, dambriežu, muflonu, murkšķu, trušu un dažādu sugu aitu barošana ir iespējama ar barībām, kuras var nopirkt.

Ar dzīvniekiem var fotografēties, bet dažus var paglāstīt vai paņemt rokās.

Individuālie un grupu apmeklējumi 


Pieaugušajiem 5 eiro / persona.
Skolniekiem (no 7 līdz 18 gadiem) 3 eiro / persona.
Pensionāriem 2 eiro / persona.

Ja grupa ir mazāka nekā 10 cilvēku 22 eiro
Ja grupa ir lielāka par 10 cilvēkiem 12 eiro

*Gida pakalpojumi ir iespējami latviešu, angļu, krievu valodās.

*Ja jūs ir attiecināmi uz atvieglojuma vai sevišķās grupu (studenti, invalīda statuss, politiski represīvās personas u. c.), lūdzam paņemt līdzi atbilstošo dokumentu un uzrādīt to pie kases. 

Patversmes pakalpojumi dzīvniekiem


Zoodārza eksistēšanas laika gaitā mēs devām patvērumu vairāk par 20 dažādu dzīvnieku sugām. Galvenā zoodārza loma – palīdzēt dzīvniekiem, nodrošinot pēdējos ar visu nepieciešamo kvalitatīvai dzīvei. Mēs sniedzam patversmes pakalpojumus mājas un savvaļas dzīvniekiem no citiem mini zoodārziem un saimniecībām (tai skaitā, no privātpersonām). Daudz sīkākai informācijai lūdzam sazināties pa vietnē norādītājiem kontaktiem.

Aplūkojam iespējas apmainīties ar dažādiem dzīvnieku veidiem starp citām saimniecībām un mini zoodārziem, lai atbalstītu dzīvnieku sugu attīstību un daudzveidību.

Kļūstiet par Ezerlejas cilts daļu

Jūsu atbalsts – mūsu atzinums


Jūs varat kļūt par zoodārza sponsoru un saņemt dažādus bonusus atpūtai, dzīvošanai un citām saimniecībām. Kļūstiet par mūsu cilts locekli un mūsu ģimenes draugu uz visu mūžu…

ez-sep-2

Sponsoru paketes

Mūsu zoodārzā tiek uzturētas ne tikai savvaļas sugas, bet arī mājdzīvnieki, kuri vienu vai otru iemeslu dēļ tika nodoti mums kā patversmes iemītnieki. Mēs ar prieku palīdzam būtnēm, kas nokļuvuši bēdās. Tas prasa pastāvīgos un pieaugušos ieguldījumus barībās, tīrības un kārtības uzturēšanā, jauno vietu aprīkošanā būtņu dzīvei.

Jūs varat palīdzēt visam zoodārzam un kļūt par mūsu daļu. Sponsoru līdzekļi tiks paredzēti papildus vietu aprīkošanai jauniem lolojumiem, apstākļu uzlabošanai esošiem zoodārza iemītniekiem, veterināra apkalpošanai un specializēto barību iepirkšanai.

e75753050e1fc011b71918ce3cca32e2

Uzlabot apstākļus

Mērķis: 104 EUR

Iegādājoties paketi, jūs palīdzat uzlabot vispārīgos zoodārza apstākļus. Jūs saņemat atlaidi uz visiem kempinga pakalpojumiem 10% apmērā 12 mēnešu laikā pēc paketes iegādes.

bilbi2

Dažādot veidus

Mērķis: 179 EUR

Iegādājoties paketi, jūs palīdzat daudzveidot dzīvnieku sugas zoodārzā. Tā vietā jūs saņemat atlaidi uz visiem kempinga pakalpojumiem 15% apmērā 12 mēnešu laikā pēc paketes iegādes.

5499

Paplašināt teritoriju

Mērķis: 399 EUR

Iegādājoties šo paketi, jūs palīdzat paplašināt zoodārza teritoriju. Tā vietā jūs saņemat atlaidi uz visiem kempinga pakalpojumiem 20% apmērā 12 mēnešu laikā pēc paketes iegādes.

**Jūs varat iegādāties sponsora paketi, veicot apmaksu caur vietni vai pārskaitot paketes summu (cenu) uz bankas rekvizītiem. Neaizmirstiet norādīt maksājuma mērķi formātā: Sponsorship + paketes numurs (piemēram, “Sponsorship 2”)

Mūsu rekvizīti:
Z/S Ezerlejas
VAT: LV43901002751
Luminor Bank AS
SWIFT: NDEALV2X
Konta numurs:
LV91 RIKO 0000082801353

Mēs tiecamies uz pastāvīgo ne tikai zoodārza, bet arī visas saimniecības attīstību kopumā. Tā kā pie mums regulāri griežas cilvēki, kuri vairs nevar uzturēt dzīvniekus un meklē patversmi, mēs plānojam paplašināt zoodārza teritoriju, ar nolūku pieņemt un uzturēt vēl vairāku dzīvnieku skaitu, līdz ar to paplašinot sugu uzskaitījumu.

Izņemot zoodārza modernizāciju, plānojam vairāku viesu māju un papildus pirtu būvniecību (par to varat palasīt lapā “Sīkāk par Ezerlejas”).

Mēs varam piedāvāt izdevīgos noteikumus korporatīvajiem sponsoriem, sākot no reklāmas baneru izvietošanas teritorijā, pakalpojumu atlaidēm, kopīgās partnerības un daudz ko citu. Sazinieties ar mums pa vietnē norādītajiem kontaktdatiem.

Visiem mūsu sponsoriem, neatkarīgi no izvēlētās paketes, mēs rīkojam atklātās tikšanās, kurās kopā balsojam par dažādiem lēmumiem sakarā ar zoodārza aprīkošanu un modernizēšanu, un vienkārši patīkami pavadām laiku. Sponsoru vārdi tiek iekļauti slavas sarakstā (slavas zālē). Pēc jūsu vēlmes, mēs varam nenorādīt pilnu sponsora vārdu un uzvārdu.

*Lai saņemtu atvieglojumus un atlaides, vienkārši parādiet kempinga administratoram Paypal faktūrčeku par veikto maksājumu (izdrukāta vai elektroniskajā veidā)

ez-sep-2

Kā tikt pie mums?


Kā atrast vietu?

Vai Jūs ceļojat ar automobili vai citu transporta veidu? Visvienkāršākais ceļš: brauciet pa trasi E2. Galvenais orientieris – pagrieziens uz Laukalni (izkārtne “Ezerlejas”). No pagrieziena līdz vietai apmēram 6 kilometri.

Jūs varat atrast mūs pēc navigatora: Launkalnes pag., Smiltenes nov., Launkalne LV-4718. Precīzās vietas koordinātes: 57.176000, 25.503421

Sazinieties visos jautājumos:

Piezvanīt: +371 26 357 959
Uzrakstīt WhatsApp