Mājiņas angļu stilā


Vasaras sezonas laikā viesi var apstāties pie mums labi iekārtotajās angļu tipa kotedžās, kurās ir viesistaba, divas guļamistabas, labi aprīkotā virtuve, vannas istaba un tualete.

Mini virtuvē ir gāzes plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna, kafijas automāts, trauki un citi virtuves piederumi. Viesistabā ir televizors un radio.

Pārejiet uz rezervēšanas lapu, lai redzētu cenas un brīvos rezervācijas datumus.

Nomas cenā ietilpst:


Kotedžā var būt izvietoti 5 cilvēki, bet viesistabā var izvietot, vismaz, 2 papildgultas. Ja ir vairāk viesu, jūs varat uzstādīt savas teltis blakus mājiņai. Katras mājas nomas cenā arī ietilpst sols un galdiņš ārā.

 • 5 GULTAS
 • VIESISTABA
 • 2 GUĻAMISTABAS
 • VIRTUVE
 • NOJUME
 • TUALETE
 • LEDUSSKAPIS
 • PLĪTS
 • TĒJKANNA
 • TRAUKI
 • Veļa
 • TV

Ir doti bāzes izcenojumi. Nomas cena var mainīties atkarībā no komplektācijas un papildus opcijām. Daudz sīkākai informācijai – pārejiet uz nomas sadaļu vai piezvaniet.

Mājiņas noma darbdienās 65 eiro / diennaktī
Mājiņas noma svētdienās 75 eiro / diennaktī
Mājiņas noma uz 4 dienām un ilgāk 55 eiro / diennaktī
Grila noma 5.50 eiro
Katls (ugunskuram) 6 eiro
Papildus gultas veļas komplekts 6 eiro
Pirts dvielis 2 eiro
Nojume ārā Iekļauts cenā
Elektrība, ūdens Iekļauts cenā

*Darbadienās: sākot ar svētdienu pulksten 13.00 līdz piektdienai 13.00

Vieta jūsu teltij


Atbrauciet uz dabu un dzīvojiet teltī. Nepieciešamības gadījumā, jūs varat lietot elektrību un silto dušu. Mēs arī sniedzam tējkannu. Ugunskurus var uzkurināt speciālajās piknika zonās.

Teritorijā vienmēr ir pieejamas vietas teltīm. Jūs varat atbraukt pie mums jebkurā dienā no plkst. 09.00 līdz 23.59 un palikt. Ja nepaspējat vai ir nepieciešams vairāk informācijas – piezvaniet mums vai uzrakstiet tērzēšanā.

Telts vietas noma 4 eiro / diennaktī
Cena par katru cilvēku 3 eiro / diennaktī
Pirts dvielis 3 eiro
Grila noma 5.50 eiro
Katls (ugunskuram) 6 eiro
Piekļuve elektrībai Iekļauts cenā

Vieta kemperim vai automobilim


Teritorijā varat nomāt novietošanas vietu jūsu “mājai ar riteņiem” vai citam automobilim. Automobili vai kemperi var izvietot kempinga teritorijā, kas dos iespēju pievadīt elektrību.

Teritorijā vienmēr ir pieejamas novietošanas vietas kemperim. Jūs varat atbraukt pie mums jebkurā dienā, no plkst. 09.00 līdz 23.59 un palikt. Ja nepaspējat, vai ir nepieciešams vairāk informācijas – zvaniet mums vai uzrakstiet tērzēšanā.

Novietošanas vietas noma 17 eiro / diennaktī
Gultas veļas papildus komplekts 6 eiro
Pirts dvielis 2 eiro
Grila noma 5.50 eiro
Katls (ugunskuram) 6 eiro
Piekļuve elektrībai Iekļauts cenā

Liela telts svinībām 


Atbrauciet uz kempingu un nosvīniet savas svētku svinības, ja plānojamais viesu skaits ir līdz 50 cilvēkiem. Teltij ir pievadīta elektrība. Telts iekšienē atrodas liels galds un soļi.

Kā papildus pakalpojumu piedāvājam galds organizēšanu ar jūsu vai mūsu uzkodām un dzērieniem.

Vietas nomas jautājumos svētkiem un svētku svinībām, lūdzam sazināties ar mums pa vietnē pieejamākajiem kontaktdatiem, lai precizētu datumu un citas detaļas.

Liela telts (kopā ar galdiem un krēsliem uz 50 personām) 80 eiro / diennaktī
Pasākumi (no 30 personām) 12 eiro / persona (cenā ietilpst lielās telts noma, pirts uz 3 stundām, vieta ugunskuram)
Pasākumi (no 30 personām) 15 eiro / persona (cenā ietilpst lielās telts noma, pirts uz 3 stundām, vieta ugunskuram, zoodārza apmeklēšana)

Lapene svētkiem


Jums ir svētki un kompānija no līdz 15 cilvēkiem? Mēs varam piedāvāt jums vienstāva un divstāvu lapenes nomu. Lapenei ir pievadīta elektrība. Lapenes iekšienē ir galdiņš un soli.

Kā papildus pakalpojumu, piedāvājam galda organizēšanu ar jūsu vai mūsu uzkodām un dzērieniem.

Vietas nomas jautājumos svētkiem un svētku svinībām, lūdzam sazināties ar mums pa vietnē pieejamākajiem kontaktdatiem, lai precizētu datumu un citas detaļas.

Vieta piknikam 12 eiro / diennaktī
Vienstāva lapenes noma 7 eiro / diennaktī / persona
Divstāvu lapenes noma 9 eiro / diennaktī / persona
ez-sep-2

Kā tikt pie mums?


Kā atrast vietu?

Vai Jūs ceļojat ar automobili vai citu transporta veidu? Visvienkāršākais ceļš: brauciet pa trasi E2. Galvenais orientieris – pagrieziens uz Laukalni (izkārtne “Ezerlejas”). No pagrieziena līdz vietai apmēram 6 kilometri.

Jūs varat atrast mūs pēc navigatora: Launkalnes pag., Smiltenes nov., Launkalne LV-4718. Precīzās vietas koordinātes: 57.176000, 25.503421

Sazinieties visos jautājumos:

Piezvanīt: +371 26 357 959
Uzrakstīt WhatsApp